Odzież firmowa z nadrukami dla pracowników restauracji
Blog

Odzież firmowa z nadrukami – jak może pomóc Twojej restauracji?

Prowadzisz lokal gastronomiczny i szukasz sposobu na zdobycie stałych gości? Ten artykuł jest dla Ciebie! Nadruki na odzieży firmowej to kapitalna inwestycja marketingowa, która bardzo szybko zwróci się dzięki zwiększeniu popularności Twojej restauracji. Dowiedz się jak i jaka odzież firmowa z nadrukami dla pracowników przyda się u Ciebie!

Zapaski kelnerskie z nadrukami – po co?

Gdy mowa o marketingu w gastronomii nie można nie poświęcić uwagi wizerunkowi ekipy kelnerskiej. Niezależnie od tego, czy prowadzisz luksusowy lokal serwujący dania w stylu fine dining czy swojską pizzerię w małym miasteczku, zapaski kelnerskie z logo to doskonały pomysł. Solidna, wykonana z niegniotącego się i łatwego w praniu materiału zapaska przyda się każdemu kelnerowi! Ulokowana z przodu kieszeń pomieści niezbędnik kelnera – długopis i notes na zamówienia. 

Przyozdobienie jej estetycznie nadrukowanym bądź wyhaftowanym komputerowo logo nada kelnerce czy kelnerowi profesjonalnego wizerunku i nie pozwoli gościowi zapomnieć w jakim lokalu się znajduje. Im bardziej logo zapadnie mu w pamięć, tym lepiej. Badania pokazują, że gdy chodzi o wydawanie pieniędzy chętniej wybieramy te marki, które już w jakiś sposób znamy. Oswajanie klientów z logo przyniesie więc niebagatelne efekty – przygotuj się na regularne oglądanie przy stolikach tych samych twarzy!

Elegancka koszula z nadrukiem – doskonała dla kelnera i barmana!

Białe koszule z estetycznie wyhaftowanym logo i nazwą restauracji sprawdzą się nie tylko w luksusowym lokalu. Wszystkie restauracje oferujące bezpośrednią obsługę, niebędące ,,typowymi barami” z powodzeniem mogą wprowadzić pod swój dach mniej lub bardziej elegancki dress code. Firmy zajmujące się projektowaniem uniformów pracowniczych oferują zarówno super eleganckie koszule biznesowe jak i nieco bardziej casualowe modele, w sam raz do lokali o mniej formalnym charakterze. 

Podobnie jak w przypadku zapasek kelnerskich, wyhaftowane na kieszeni logo będzie rzucało się w oczy gości i nie pozwoli o sobie zapomnieć. Zespół kelnerski ubrany w takie same uniformy będzie wyglądał tak profesjonalnie jak to tylko możliwe, a prezencja obsługi restauracji jest niezmiernie ważna gdy chodzi o całokształt doznań wynoszonych z wizyty w lokalu. Koniecznie wyposaż kelnerki i kelnerów w eleganckie ubrania z logo – będą godnie reprezentować Twoją restaurację!

Dobór idealnej koszuli dla danego typu sylwetki nie jest łatwy. Zamawiając koszule z logo dla gastronomii warto pokusić się o modele normal, fit oraz slim fit w różnych rozmiarach. Dzięki temu zmiany w kadrze nie będą dużym problemem jeśli chodzi o zapewnienie każdemu członkowi ekipy pracowniczej odzieży. 

Bluzy z nadrukiem dla dostawcy – reklama pod samymi drzwiami!

Jeżeli Twoja firma oferuje możliwość dowozu i nie korzystasz z usług znanych firm transportujących jedzenie – pobierają ogromną prowizję – koniecznie zaopatrz swojego dostawcę w bluzę lub kurtkę z logo. Ponownie chodzi tutaj o profesjonalny wygląd, a przy tym zadbamy także o komfort i zdrowie naszego kuriera. Warunki atmosferyczne nie rozpieszczają dostawców poruszających się skuterami czy rowerami. Szczególnie w jesieni, nie wspominając nawet o zimie, ciepła bluza czy kurtka z kapturem będa na wagę złota. Poza tym, co najistotniejsze w kwestii marketingu, jadący do klienta kurier dosłownie poniesie na swoich plecach reklamę Twojego lokalu. Zobaczą ją dziesiątki osób, zarówno kierowców jak i pieszych. Wielu z nich na pewno jest właśnie głodnych, więc ich podświadomość chętnie ,,zakoduje” logo i nazwę lokalu gastronomicznego. Jeśli zastanawiają się właśnie gdzie zjeść, lub w najbliższych dniach będą mijać Twoje drzwi, z dużym prawdopodobieństwem dostawca jedzenia zdobył dla Ciebie klienta! Odzież firmowa z nadrukami to potężne narzędzie – nie lekceważ go i niezwłocznie zdobądź dla podwładnych pracownicze uniformy z logo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *